.

2cm Ширина Памук, Чипка Намали / Лента1.Материјал : 100% Памук2.Стил : Хеклани3.Боја : Беж(како слика)4.Ширина : 2cm
започнетекрајотНашата компанија (Guang zhou лимон Дрво Мода Трговски Фирми ) е сеопфатна модерен трговски д
започнетекрај Нашата компанија (Guang zhou лимон Дрво Мода Трговски Фирми ) е сеопфатна модерен трговски дру
Чипка Applique Трим опис : Големина : околу 34 CM (големината на ширина и должина ќе биде малку димензија варија
Функција : Чипка Намали.Големина : Како што е прикажано на слика.Количина : 9 Yards.Потекло : произведено во К
Опис На ПроизводотНови Пристигнување! 2 M / Многу Јута Burlap Ролни Hessian Лента Чипка Селски Гроздобер За Свад
Оваа прекрасна објект е совршен за додавање еден допир на гроздобер шарм за шиење проекти На разноврсна
Добредојдовте на Nanxuan Уживајќи во Мода!Вовед : Guipure Чипка така е наречен како Венецијански Чипка, Bobbin Чип
Модерен Organza Нигериската Чипка Фустани Висок Квалитет на Африкански Sequins Чипка Ткаенина Бесплатен прев
Висок квалитет Sequins Африкански organza чипка со Полиестер најновите Африкански organza чипка ткаенини за венч
дворот метар метар метарматеријал : памукширина : 2cm / 0.78 инченбоја : како на слика1yards=91cmколичина : 15yards1inch=
Добредојдовте На Нашата продавницаНашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н Р Кина Имаме многу видови на а
Димензии : 12cmКоличина : 5 дворови / многуБоја : Беж1 двор е за 0.9 метриПрирачник за мерење на големината, по
Добредојдовте во посета на мојот продавница5 дворови / парче5yards=4.572 мете рШирина : 1.4 метри долго : 4.57 мет
започнетекрајотКликнете подолу за повеќе изберете : Драги пријатели, наредби се полни 5$ слободни поште
Кликнете подолу за повеќе изберете : Драги пријатели, наредби се полни 5$ слободни поштенски ! Ве молиме о
започнетекрајотКликнете подолу за повеќе изберете : Драги пријатели, наредби се полни 5$ слободни поште
започнетекрајотКликнете подолу за повеќе изберете : Драги пријатели, наредби се полни 5$ слободни поште
Кликнете подолу за повеќе изберете : Драги пријатели, наредби се полни 5$ слободни поштенски ! Ве молиме о
започнетекрајотКликнете подолу за повеќе изберете : Драги пријатели, наредби се полни 5$ слободни поште
започнетекрајотКликнете подолу за повеќе изберете : Драги пријатели, наредби се полни 5$ слободни поште
Бела 10 Јарди на Прекрасна Чипка Лента Лента DIY Везени Нето Накит венчаница Прибор за Облека Чипка Ткаени
Производи слика : Превозот : Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на FEDEX ОДНОСНО вообичае
Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба,
Добредојдовте На Нашата продавницаНашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н Р Кина Имаме многу видови на а
Производ : Чипка намали цвет Ширина : 25мм Должина : 5m / еез.36pcs цвет по метар Употреба : Фустан од чипка, DIY д
ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со
ecru Памук, Чипка Намали, ретро чипка намали scalloped трим чипкаЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДА