.

Гроздобер Brincos Розово Злато Позлатен Лист Обетки мали bowkont кристал Изјава Pendant Pendientes за жените E13451 матер�
Сите производи во нашата продавница 1 00% загарантирана 925 sterling silver со висок квалитет.ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА1.�
20 поставува = 10 PairОва е полуготови производиDIY треба лепактопката големина : 16*4mmдругиanswer : __________________________
100% Сосема Нов Стил : Мода Накит / Луксузни Обетки Материјал : Животната средина цинк легура на Злато Позл�
2016 година Гроздобер Сребрени Златни Обетки Дизајн Мода Голема Кристал Капка Обетки За Жените Булчински
ОбјектотAmader Dreamcatcher Бронза Пердув Синџир Tassels Жените се Откажат Обетки Бохемија Гроздобер Етничка Обетк
YUTENG Тибетската Сребрен Крст & Бел Кристал Teardrop Dangle Капка Обетки KL12Материјал : АметистКоличина : 1pairГолем�
Големина 40*20mm Тежина 5g Материјал Легура Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет 1pcs во една op
Име : Ajojewel Европската Плоштадот Кристал Долго Tassel Обетки 2017 Dangle Обетки Жените Накит ГеометрискиМатериј�
Вие сте добредојдени !!!!! Види, купиЗа насНашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, глав�
Накитот е пломба висок квалитет и вистински Австрија кристал (strass и компоненти полукристал) да се напра�
добредојдовте на нашата продавницаНапомена : 1 Ние обезбедуваме мешани нарачка од кина пост воздухопло�
Почитувани Клиенти, Нашиот производ се слика само за референца,pls се провери фактот објектот ќе добиете
Answer : ___________________________ NOTE : Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи �
Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mai
Добредојдени сте да Купите трговија на ГолемоТрговија на големо Позитивно цена членБоја : pls проверете �
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВАKinel Луксузни Светла Црна Кристал Капка Обетки За Жените, Антички С�
Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контак�
Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контак�
UMODE Bijoux Femme Бело Злато Позлатен, Отворајќи Мал ААА Кубни Циркони Дијамант Вода Капка Обетки За Жените Лет
Опис на производот ID : 6799 Опис на Производот ID : 6800Опис на производот ID : 6801Опис На Производот 100% Сосема Но
wyприклучокstartЖешка Стока$3.02 $4.2$1.93 $2.79$1.95 $2.44$1.92 $2.31$2.30 $2.91$1.44 $1.78$0.84 $1.09$0.93 $1.18wyприклучоккрај5846 Должина : 6.8*2.1
HIBRIDE Луксузни Вода Капка Јасно Циркони Долго Капка Earring Brincos Накит Партија Подароци трговија на Големо Ц�
Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин�
2016 година Мода Накит Црно / Сино / Жолтите Долго Tassel Обетки За Жените рачно изработени Бохемски Earring Brincos �
Добредојдовте на ПотемнаБоја : Како на сликата шоуМатеријал : ДрвоКоличина : 1pairСтил : Мода ОбеткиГолеми�
Опис : Обетки Лице Големина : 22x14mm скапоцен камен големина : 5x3mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Единиц
Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Earring 2.Обетки Вкуп