.

Тип : КопчеМатеријал : ДрвоБоја : MulticolorУпотреба : Крпа, Украси, Headdress, Scrapbooking, ШиењеКарактеристики : 2 Дупки
1*Бренд : Engood 2*Материјал : Rhinestones+Алуминиумски+Позлата 3*Големина : 13*17mm 4*Боја : како на сликата 5* Функција :
* ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ[[[+++ Облека Блуза Додаток За Шиење Чадор Дрвени Копчиња Природна Боја Суспензија Дек
Пластични Шиење Копчето Scrapbooking Срцето Пурпурна Една Дупка се Зголеми 14mm 50 PCs Costura Botones ги Красат 2016 годин�
ПлаќањеЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, таа го под�
ZOTOONE 50 / 100 PCS 20mm Дрво Природни Мешана Боја Дрвени Копчиња рачно изработени Scrapbooking Оркестарот Шиење Додат�
Испорака1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2 Нарачки обработени навремено по плаќање на пров
Главната Вовед Можеби бои малку различни за различни големини некаде,ве молиме да се ЗАБЕЛЕЖИ @ Три голе
Превозот : Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 35 дена по исплата потврда "Бесплатен Превозот" пре
Боја : Како на сликата прикажани Материјал : Дрвени Големина : Приближно 10*11mm во дијаметар секоја Дупка : 2
Answer : ___________________________ Note : 2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на б
50 Pcs Мачка DIY Дрвени Копчиња За Облека, Украсни Копчиња Scrapbooking Прибор за Шиење Занает Материјали трговиј�
50 Pcs Скелет DIY Дрвени Копчиња За Облека, Декорација Копчиња Scrapbooking Прибор за Шиење Занает Материјали Botao 2
~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 2 бои : Сребро и Злато.* 12.5 MM Дијаметар, Flatback.* Ве молиме остав
Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и ба�
Име : Шиење облека Цртан филм Копчиња деца / декорација / Занает / Scrapbooking Додатоци во Боја : Боја Сликарств
6.99 5.38 ДОЛАРИ 7.68 Производи ДеталиМатеријал : дрвоГолемина на : 40mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБ
Материјал : ДрвоГолемина на : Appro : 25mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќе
7.99 7.99 5.99 7.58 5.99 ДОЛАРИ6.99Главната Вовед Мешани случајно од акциите бои Можеби некои бои не се исти како шо�
7.99 7.99 5.99 7.58 5.99 ДОЛАРИ6.99Главната Вовед Мешани случајно од акциите бои Можеби некои бои не се исти како шо�
>> За Превозот Начин : Бидејќи тие се во Мала количина на цел , па така таа е слободна да ги испрати до вас о
======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ======= Име на производ : 100pcs / многу Детето копчиња мешана бо
======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалСмолаБоја#1 Беж; #2 БелаКо�
Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детал
Производ вовед : Нови 10pc AB боја кристал копчето AB бисер копчиња 2017 Свадба покани ги красат метал Коса цве
5 M / многу ширина 18mm,Snap Кол.8мм пластични snap копчето лента лента украси за облека торба за шиење додатоци s
Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор
Количина : 50pcsГолемина : 14mmБоја : се погледне на сликаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува