.

comAAE(само во САД) За 35 дена www.Нашиот бизнис време12 : 30 8 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)Повратни информацииНашиот успех
големина : 10mlза објектот : Телото на шишето е транспарентен,се тркалаат топката е стакло , Ова е многу про
Предмет : суштината на нафта шише, за нега на кожата стаклено шише, козметички пакување, козметички сад г
стакло шишенцето шишиња се направени на неутралната со ниска borosilicate стакло со добра hydrolytic отпор на него
5 ml,1ml е достапна За неколку големи објекти, ние ги користиме Кина пост.За превозотГенерално, ние брод реч
големина : 6mlза објектот : Телото на шишето е транспарентен,се тркалаат топката е стакло , Ова е многу про�
големина : 8mlза објектот : Телото на шишето е транспарентен,се тркалаат топката е стакло , Ова е многу про�
50мл пластични Крем шише,Козметички на пакувањето, контејнерот,Пет шишекапацитет : 50млМатеријал : Милени
Спецификација : 1, Име : 3ml стакло се тркалаат на шише со мобилен string 2, Материјал : стакло3, Капацитет : 3ml 4, К
Точка бр : NY89150материјал : МИЛЕНИЧИЊАголемина : 150gГОЛЕМИНА : DIA92 MM, HEIGHT41 MMза објектот : Телото на шишето е т�
Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, �
Име : парфем шише Шише : тркалезна форма,бела Пумпа и капа : црна пумпа,црна капа Капацитет : 100ml Материјал
Спецификација : 1, Име : 1ml стакло се тркалаат на шише,Сино стакло се тркалаат на шише, се тркалаат на конте
Материјал на шишиња : стакло Материјал на капа : алуминиум Боја на шишето : розова Боја на капа : црна sprayer
Материјал на шишиња : стакло Материјал на капа : алуминиум Боја на шишето : сина Боја на капа : сјајна среб
Материјал на шишиња : стакло Материјал на капа : алуминиум Боја на шишето : црна матирано Боја на капа : цр
Контакт & насАко нарачате повеќе шишиња или да одлучи за нарачка на овој линк , ве молиме контактирајте м
Бесплатен Превозот Мрзнување 15ml Усна Цевки со Навој Врвот ПВЦ Козметички Цевки за Козметички Крем Паку�
Сосема нов и Висок квалитетБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТСпецификација : Име на Производ : 100g PP крем шише (со внатре�
Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, �
TOUCHBeauty Ултрасвилен мека Замена Четка Глави AC15810 за 2 во 1 Обраснат на лицечистење со Четка ТБ1581.Функција :
Сосема нов и Висок квалитет на Бесплатен Превозот на 60 ML МИЛЕНИЧЕ Шише 30pcs / лот 1)Материјал : МИЛЕНИЧИЊА 2)
10ml усна сјај цевкаDIA16 MMHEIGHT105.5 MMЗа објектот : Ова е многу професионална во потрага козметички пакување .Ов
3 ML Помине Масло Стаклено Шише, Транспарентно Стакло Со Црна Четка за Нокти Масло Шише, Плоштад Дното Пла
Восок Контејнери Силикони Тегли Сад Тркалезна Форма Силикони Contianer за Силиконски Восок Тегли Dab Восок С�
Онлајн Продажба ZA2155ml airless пумпа шишиња, трговија на големо 5ml пластични шишиња со airless пумпа, 5ml око concentract
2 парчиња Замени Ролери Глави за Про Педикир Нога Нега за Нозете Електронски Нога Датотека Ролки Кожата
cnЕвропа7 денаСАД57 денаОкеанија5 денаКанада57 денаMexicia57 денаFEDEXwww Сервис : ОЕМ, ODM, печатење на екран, етике�