.

Бесплатен Превозот неблагодарна работа безбедност безбедносен прекинувач за заклучување делови одгов
DEN 1319.52
Достапно на барање
Граница вклучите Микро прекинувач CLS361Карактеристики : 1)Економски & пластични тип 2)не ' Рѓосувачки челик
Име на производ за да се Префрлате Switch Тип 4 PDT (НА / ЗА) Позиција 2 Напон, СтрујаAC 250 V 15 AAC 380 V 10 A Монтажа Дупк
Име на производ Такт се Префрлите Тип SPST Контакт Тип Еден Контакт Димензија 12 x 12 x / 0.47"x 0.47"x 0.24"(L*W) Висина
Име на производ за да се Префрлате Прекинувач Поклопец Навој Дупка со Дијаметар од 5mm / 1 / 5" Вкупната Гол
Име на производ Плови Топката Материјал Метална Боја Сребрена на Ѕвонење Топката Пречник 90mm / 3.5" Нишка
Модел : V1531 C25Оценка : 15 A, 1 / 2 HP, 125 / 250 VAC 0.6 А,125 VDC; 0.3 А, 250 VDCКонтакт конфигурација : SPDTВклучете Големината на
ДС212 Копчето боја Црна 3А / 125 VAC OFFON 2 Pin Не Автозаклучување Прекинувач (Само ресетирате switch) 20 Pcs / многуПаке
Црвено Печурки Капа 1 NO 1 NC DPST Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање AC 660 V 10 A Име на Производ : Притисни Коп
Wallpad Луксузни Двокреветни 16 A ЕУ Штекер Црна Кристално Стакло Електрични Двојно 16 A Европската Ѕидниот П
Wallpad Smart Home Фан Switch Црна Кристално Стакло Фан Ротари За Контрола На Брзината, Ѕиден Прекинувач ,Бесплатен
SN04Y1 : Нормално Отворен(НЕ) 2Линија тип AC90~250 V 4mm откривање на далечинаSN04Y2 : Нормално Затворање(NC) 2Линија ти
Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress Предмети може да бидат комбинирани во една
Овој безжичен далечински управувач switch дизајн со manual (рачно) и далечински управувач два работни режим, н
ТИП DZ47s БРОЈОТ НА ПОЛОВИ 3 P НОМИНАЛНА СТРУЈА(Во) 40 A ОЦЕНЕТ НАПОН(V) AC230 V / 400 V КРАТОК CIRCUITE КРШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ(И
Име на производ Фотоелектрически Switch Модел E3 F310 DN210 L Откривање на Далечина 10m+10% Работа НапонDC 1224 V(636 V) за
Детали За ПроизводотДимензија М12 Откривање на владата преку зрак Откривање на далечина од 3 метри Откри
Карактеристики : Ножот осигурач стил прекинувачи погоден за заштита на кола за сите видови на возила Ка
Име на производ : Притисни Копче за Префрлање Станица;Материјал : Пластика, Метал;Акција Тип : Црвена Итн
Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контр
Постојат 2 вида на напон се достапни : available : 220 V и 110 V Ве молиме да ни остават коментари или пораки за кој
DC 3.5 v12v Безжичниот Далечински Управувач Switch Микро Далечински се Префрлите на Радио Контролирани вклучу
Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, пр
Име на производ Индуктивен Близина Switch Модел PR081.5 DN Теорија Индуктивен Сензор Жица Тип 3 Жица Тип (Кафеав
DEN 24480.00 28800.00
Достапно на барање
Добредојдовте на LXZYВи благодариме за изборот на LXZY сите се на нашиот бесплатен превозот се следење на б
Карактеристики : 1 PCS x Ротари ЕнкодерТип : E6 B2CWZ5 Bрезолуција на односот : 10 ~ 2500 P / Р DC5 VТековната потрошувач
Модел : MY2 NJ Производство : Мини Исток Електромагнетни Штафета 8 Пина 2 NA + 2 NF Струја : 5 A Контакти : злато по
Карактеристики : Мазен Изглед, Разумни Структура Светлина и Корисна Висока Механичка Сила Безбедна,Сиг