.

Capri Сини да се Шие на Rhinestones Рамен Грб Кристал Шиење Кристали Камења Фустан во Боја : Capri сина Големина : 8mm
Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет Убаво стоки.Спецификации : Големина : 12.5x9cm .Pls забелешка : (1)П
Објект : Нема Амбуланта Корегирање КристалГолемина : SS8Пакет : 1440 Pcs По ПакетМатеријал : Стакло, КристалСе
1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за в
45x150cm Лепак Назад За Железо Злато Сребро 3ММ Сјајот Метал Кристал Мрежа Трим Кристал Rhinestonefor свадба облеч
Ширина : Како на сликатаMOQ : 1 дворКристал : Одделение АБисер : Висок квалитет Кореја бисер,без гребнатинк
Ако било какви прашања или незадоволство или се жалат,plz контактирајте со нас во секое време, со цел пора
Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет Убаво стоки.Спецификации : Големина : 25x28cm .Ако ви треба крис
· Ве молиме имајте во предвид дека ние не ќе се одговорни за враќа кои се изгубени за време на превозот В
Да се шие На СТАКЛО, Кристал Со Сребро од Ноктот Поставување♦ Материјал : кристал стаклопоставување ме
ЗАБЕЛЕШКА : Во нашата продавница да се купи повеќе од 5dollars, ние ќе го избере брза испорака методи и следе
Да Се Купи Други Стилови Кликнете На СликатаИме На Производ : Да Се Шие На Кристал Материјал : Акрилик Кр
Боја : СребренаКоличина : прибл 2000pcsДијаметар : прибл 3мм / 0.11 инченТежина : околу 10gУпотреба : Чанти, Облек
#3265 Сите Големини Пурпурна Сомот Висок Квалитет Космички Кристал Strass Да Се Шие На Кристал Flatback За Облека
Име на производ : DMC Машина Намали амбуланта корегирање Rhinestones Боја : Светло Роза Големина : SS6 = 1.92.0 MM = 1000gro
Добредојдовте На Мојата Мала Продавница !!! 2*1440pcs / многу SS16 Hyacinth DIY Кристал DMC За Облека оркестарот Hot Fix Rhin
288 PCS / ТОРБА SS30 Sapphire Блеска strass камен DMC hot fix flatback кристал кристал кристал монистра облека торба камења им
добредојдеСтр rodu кт информациите кои Деко Мрежа Трим Свадба Декорација Bling Лажни Дијамант 1 Дворови Кри
име на производ : сакам дизајн Мотив materical : middest исток амбуланта корегирање кристалпримерок време : 2daysпр
#3230 Сите Големини Fuchsia Капка Flatback Да Се Шие На Кристал Strass Лабава Кристал Монистра За Облека, ДодатоциКри
Светлината Топаз 3200 Rivoli да се Шие на Стакло Rhinestones Боја : Светло Топаз Големина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm Shap : Кру
Светлината Siam 3200 Rivoli Кристал Монистра 8 10 12 14 16 18mm да се Шие На Rhinestones Шиење Камења Рамен грб Кристал Боја :
Информации за производотТОЧКА НЕ : HF3349Материјал : КристалШирина : 3.8 cmПакување : 10 јардиБоја : ЈасноПозла
добредојдеСтр rodu кт Infomation1 Yd Вид Синџир Insourcing Циркониум Легура Основните Облека DIY Велт Applique Украс Украс
Prajna SS16 Стакло, Кристал Шиење На Облека венчаница DIY Модна Кристал Декорација Налепница за Шиење Додатоц
Продажба Мешавина боја Монистра Бисер имитација Половина Круг Flatback Мушка Помине уметност Накит Item type п
Стил : Flatback Кристално Не амбуланта корегирање Кристал Употреба : Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли,
Само Високо квалитетни Фотографии за повикување само, во вид преовладуваат Нови Пристигнување Промоци