.

Состојба 100% сосема новВо Парк ДаТопка со Дијаметар 12.0 mmТопката Материјал Хром челикКоличина 10 компјуте
wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрајМоделMR125 C 2 OS О7ДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)12ммШи
започнетекрајотПредмет : 6810 ПОМТип : Пластични Топката ИмајќиКафез : PA( Polyamide)Топки : Стаклена ТопкаВнатр
69032 RS 619032 RS 6903rs 6903 2rs 10 Pcs 17x30x7mm Хром Челик Длабоко Ритам Имајќи Гума Печат Тенок Ѕид ИмајќиМодел : 69032 RSГоле
започнетекрајотМодел603 ZZДимензииСоздаден (d)3ммДијаметар (D)9ммШирина (Б)5ммПечати ТипZZ (Две страни метал)
Длабоко ритам топката лежишта еден ред Модел : 6004 ZZ Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 20 мм OD (надворешен ди
Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm,...
NATR 17 PP јарем тип песна ролери имајќи игли валчести имајќи големина 17*40*21mmНие сме игли валчести имајќи фа�
1363256979716228 Користи Во RC Модел парче парче парче парче парче парче парче парче Производ Вовед Реден Број:6
Длабоко ритам топката лежишта еден ред Модел : 604 ZZ Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 4 mm OD (надворешен дија
започнетекрајотМоделS625 ZZДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)16ммШирина (Б)5ммПечати ТипZZ (Две страни мета�
започнетекрајотМодел6202 ZZДимензииСоздаден (d)15ммДијаметар (D)35ммШирина (Б)11ммПечати ТипZZ (Две страни мет�
започнетекрајотМодел6252 RSДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)16ммШирина (Б)5ммПечати Тип2 RS(Две страни гума
HW0001012Спецификација : Бренд новиМатеријал : јаглероден челикГолемина : прибл.16mm*5mm*5mmЕден ред длабоко рита
1 парче SCS8 UU 8мм Линеарно Движење Топката Имајќи го лизгачот Черупка Линеарна Окното за CNC За 8мм Линеарна
Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр
Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр
Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр
Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр
ACB4052 МЗТИ P16070 40*52*7 40 мм понесе големина 50 OD 45 / 45 2 RS двојно печат слушалки имајќи за велосипедМАТЕРИЈАЛ : ч�
Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр
NA4822 Тешки игли валчести имајќи Лице игла лого со внатрешен прстен големина 110*140*30ммНие сме игли валчест�
Двоен Ред Длабоко Ритам Топката Лежишта Модел : 4208 ATN9 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 40 mm OD (надворешен д
3pcs / многу 11mm Бунари со дијаметар Единствен Излез Вратило на RV25 Црв Редуктор NMRV25 Еден Вратило ИзлезОва е
Предмет : 30304Тип : Коси Ролери ИмајќиГолемина : 20mm x 52mm x16.5mmВнатрешен Дијаметар : 20mmНадворешниот Дијаметар
Цилиндрични Понесе Двоен Ред Автоусогласување на Топката Лежишта Модел : 2306 Id (внатрешен дијаметар) / По�
Цилиндрични Понесе Двоен Ред Автоусогласување на Топката Лежишта Модел : 2220 Id (внатрешен дијаметар) / По�
DEN 298.00 313.44
Достапно на барање
Предмет : 20mm Линеарна Круг ОкноНие, исто така, се намали според клиентот должина барање.ИСПОРАКА НА НАСТ�