.

Производ ID : 31777Име На Производ : Двојно Страни Стебло Лист ШармМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Сребрена Бој
100% нов бренд и висок квалитетБренд Име : Julie ВангРеден Број : 52153Карактеристики на производот : 10pcs Црвена+
1.име : 50pcs / ПАКЕТ Бесплатен брод евтини guadalupe rosary централен,3 дупка центар,католичка Икона Шарм централен
Моден Накит Сјајна Циркон Пеперутка Шарм За Нараквици Diy Микро Отвори Занаети Трговија На Големо Животн
Гаранција & Наплата (@ Филип скапоцен камен) : а, Pls се задржи Галвански Елементи за Сува и Не се за Перење, �
ID35636 RSSКоличина1 парчеМатеријал925 sterling silverГолемина17x9.5mm,дупка : 3мм,дебелина : 1mmБојаsterling silverТежина1.15 грам
Нашата Продавница Веб : цел на повеќе од $148,Испрати преку СЛОБОДНИ DHL,SF,UPSот и мистерија подароци.сад $ 0.08
$0.38 / парче$0.36 / парче$0.36 / парче$0.36 / парче$0.36 / парче$0.36 / парче$0.35 / парче$0.33 / парче$0.36 / парче$0.36 / парче$0.36 / п
сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 3.32 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес
МОДЕН ШАРМОПИС : ГОЛЕМИНА : 18x18mmКОЛИЧИНА : 20pcsБОЈА : бело / black / goldenМАТЕРИЈАЛ : Алуминиум Метал и Faux БисерПЛ�
добредојдовте во мојата продавница!Дупка Големина : околу 5mmМатеријал : сребрен позлатенПолитика за исп
Писмо шарм pendant,ве молиме кликнете подолу вебстраница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1334089 / search?origin=y&Search Text=letter+ш
сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес�
сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес�
МОДЕН МУШКА РАМКА ШАРМОПИС : ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 30ММКОЛИЧИНА : ВКУПНО 150 PCSБОЈА : СРЕБРЕНА ПОЗЛАТЕНМАТЕРИЈАЛ
DEN 1200.00 1333.92
Достапно на барање
МОДЕН МУШКА РАМКА ШАРМОПИС : ГОЛЕМИНА : STAR ОКОЛУ 22 MM,ДЕБЕЛИНА 3ММКОЛИЧИНА : ВКУПНО 150 PCSБОЈА : ТИБЕТСКАТА СР
МОДЕН ШАРМОПИС : ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 10 MMx0.9 MMКОЛИЧИНА : ВКУПНО 450 PCSБОЈА : ТИБЕТСКАТА СРЕБРО.МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕ
DEN 1082.00 1202.40
Достапно на барање
МОДЕН ШАРМОПИС : ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 23 MMx17 MMКОЛИЧИНА : ВКУПНО 270 PCSБОЈА : ТИБЕТСКАТА СРЕБРО.МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕ�
МОДЕН ШАРМОПИС : ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 21 MMx17 MMКОЛИЧИНА : ВКУПНО 270 PCSБОЈА : ТИБЕТСКАТА СРЕБРО.МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕ�
DEN 1200.00 1333.92
Достапно на барање
МОДЕН МУШКА РАМКА ШАРМОПИС : ГОЛЕМИНА : STAR ОКОЛУ 22 MM,ДЕБЕЛИНА 3ММКОЛИЧИНА : ВКУПНО 150 PCSБОЈА : СРЕБРЕНА ПОЗЛ
МОДЕН ШАРМОПИС : ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 11 MMx10 MMКОЛИЧИНА : ВКУПНО 450 PCSБОЈА : ТИБЕТСКАТА СРЕБРО.МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕ�
Повратна информација (@ Филип скапоцен камен) : Директни Фабрика снабдување и ние, па ние може да обезбед�
МОДЕН МУШКА РАМКА ШАРМОПИС : ГОЛЕМИНА : ОВАЛНА ДИЈАМЕТАР Е ПРИБЛИЖНО X 25ММ 18 MMКОЛИЧИНА : ВКУПНО 150 PCSБОЈА : �
МОДЕН МУШКА РАМКА ШАРМОПИС : ГОЛЕМИНА : ПРАВОАГОЛНИК ОКОЛУ 14 MM X 8ММКОЛИЧИНА : ВКУПНО 300 PCSБОЈА : СРЕБРЕНА П�
МОДЕН ШАРМОПИС : ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 26 MMx13 MMКОЛИЧИНА : ВКУПНО 360 PCSБОЈА : ТИБЕТСКАТА СРЕБРО.МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕ�
DEN 1091.00 1212.48
Достапно на барање
МОДЕН ШАРМОПИС : ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 27 MMx16 MMКОЛИЧИНА : ВКУПНО 360 PCSБОЈА : ТИБЕТСКАТА СРЕБРО.МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕ�
Бебе шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..14*13mmНајчесто поставувани ПРАШАЊАДАЛИ ВИ СЕ Н
ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 22x10mm,ДУПКА : 1.2 MMМатеријал : Цинк Легура Метали(олово Бесплатно)Ве молиме не понуд