.

Стандарден пакет е како на следната слика.*Време на испорака на EMS / e Packet : 715 дена Ние имаме повеќе од 10 го�
[xlmodel][производи][34929][xlmodel][производи][34929][xlmodel][производи][34929][xlmodel][производи][34929][xlmodel][производи][34929][xlmodel][
ЃЕРДАНИ ОБЕТКИ НАРАКВИЦИ БРОШЕВИS HAIRWEARТелото Накит Anklets ПРСТЕНИItem Type Ѓердани парична Казна или Модата, �
Функција : 1.Име : 6mm коцка мушка rosary, црна rosary, акрилик rosary ѓердан, пластични rosary со Benedicted центар и Св...
Рачно изработени Жени Мажи Унисекс Панк Готски 100% Сребро Метал Писмо Ѓердан Јасно Транспарентен ПВЦ Ку�
Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина
Материјал : БакарГолемина : Синџир дебелина : 1mm,Должина : 16inches30inches,ве молиме изберете должинаБоја : Сребр
Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања
Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања
Синџир материјал : алуминиумскиСинџир стил : вода синџирКоличина : 1pcsPendant Големина : 28*36mmПродолжен Синџи�
Јас n мода накит индустрија, Ана Неверојатен Дизајн на Накит е уникатен.Романтични, слатка, луксузни, рет
СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П�
TAFREE симпатична животно слика locket ѓердан Greyhound Куче pendant миленичиња куче изјава ѓердан Pleut Подарок мажи ж�
Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Ѓердан Pendant 2.Голе
Здраво драги сите,Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата
Накит Тип Pendant ЃерданРод Жени / ДевојкиМатеријал 925 Sterling SilverPendant Големина 26.5*23.5 mmПовод Подароци, Партија,
Функција Детали : нема кутија за накитАко вашиот локален обичај е за полнење данок или увозни давачки, ж�
Функција Детали : нема кутија за накитАко вашиот локален обичај е за полнење данок или увозни давачки, ж�
Избрише вашиот бисери со мека, lintслободен крпа, веднаш штом ќе ги однесе надвор Како не се агент вклучен�
Ви благодариме за разбирањето.*Време на испорака на DHL / Федекс / Aramex : 38 дена.Ние ќе се обезбеди враќање ил
6" долго, 7mm широк, Мода Црна, Сребрена Мажите не ' Рѓосувачки Челик полски Византискиот Синџир Ѓердан Нак�
Пријателство Злато Позлатен Сребрен Синџир Ѓердан Долго Изјава Пеперутка Ѓердани Приврзоци Жените Дод
100% Сосема Нов Висок Квалитет Луксузни Злато / Сребрена Исполнет Остава Синџир Долг Ѓердан За Жените Сва�
Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкуп
modname=ckeditorJA0021545Спецификација : Бренд новиМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : сребро, како слика покажува
Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на слик�
ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с
Бренд : LUKENI Материјал : бакар алуминиумски + ААА циркон Носи Повод : секојдневниот носат / office / shopping / г�