.

DEN 192.00
Достапно на барање
STRW6053 NДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEB
LCD Контролер Одбор : HDMI VGA Одбор Работи за 30 Pin EDP LCD ЕкранТекст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.Дојде Во Standby Модел
Бесплатен Превозот V M70 A VGA LCD LVDS Контролер Одбор за Полнење за 14.1 инчен LP141 WP1 (TL)(А1) LP141 WP1TLB2 1440 X900 LCD ЕкранСо
DEN 2964.00 3120.00
Достапно на барање
Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насС
DEN 228.00 240.00
Достапно на барање
Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насС
DEN 1140.00 1200.00
Достапно на барање
Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насС
MPR121Збегv12 Близина Осетлив на Допир Сензор Контролер на Тастатурата Развој Одбор Опис : Ова е збег одбор �
Конекција, LCD Контролер Одбор : Конекција, LCD Екран : Компатибилен Работа Со : M185 B1L01 LTM185 AT01 G185 BGE LM185 WH2TLA1 N185 B
DEN 316.80
Достапно на барање
Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се о�
DEN 79.20
Достапно на барање
5 Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : �
LCD Контролер Одбор : HDMI Одбор Работи за 30 Pin EDP LCD ЕкранТекст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.Дојде Во Standby Модел К�
MAX7219 е еден вид на интегриран сериски влез / излез заеднички катоден екранот возачот, тоа се поврзува мик
DEN 724.00 762.24
Достапно на барање
Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насС
Ве молиме не го поврзете Ignitor кабелот на прв ве Молиме бидете сигурни дека вашата ignitor е во добра состојб�
Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треб
НИКОЈОписНИКОЈОпис1(CN5)Клучни одбор и LED ИндикаторКонектор6(CN3)Инверторот конектор2(CN13)LVDS Панел Конектор7
Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •�
Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треб
Aoweziic surowe материјали Ко., Ltd.= = o nas celemjesteśmy liderem na rynku w internecie edystrybutorów јас БУМ rozwiązań.w przypadku zakupu więcej ilość, prosimy �
DEN 579.84
Достапно на барање
Опис : Модулот усвојува Simple Link CC3200 уреди Е прв во индустријата има вграден WiFi функција на безжични MCU, се �
DEN 496.00 522.24
Достапно на барање
Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насС
DEN 220.80
Достапно на барање
Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се о�
0 е мултицел LCD монитор Предмети МОРА да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат или да се измен
Чукам сензор модул и дигитален 13 интерфејс, вграден LED изгради едноставни кола да се произведе ударни flas
Бесплатен Превозот V M70 A 1280x800 LCD Контролер Одбор DIY Комплет Plug and Play VGA да LVDS за 15.4 инчен N154 I2L02 CCFL LVDS TFT LCD Екр
Опис : Овој комплет вклучува 1 Arduino УНО Р3 Одбор + 1 cablu USB + 1 RFIDRC522 Модул (RFID читач) + 1 RFID Близина ID Круг Ознака
Нерѓосувачки челик пакет Водоотпорен DS18b20 температурна сонда сензор на температура на 18 B20Сондата DS18 B20
Овој производ е широко се користат во радио retrofit, мобилни телефони Четка, XBOX360 Четка, GPS, автомобилската т