.

DEN 1259.00 1324.80
Достапно на барање
Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седу�
TC7 W66 FUДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEB
2 N39041.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позити�
DEN 1642.00 1728.00
Достапно на барање
Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седу�
Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треб
ако изберете да брод од страна на кина пост обичен мал пакет плус , тоа е полека пристигнување (во рок од 1
DEN 2244.00 2361.60
Достапно на барање
Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седу�
ЛА.MV56 U.Нова Универзална HDMI USB AV VGA АТВ КОМПЈУТЕР со LCD Контролер Одбор за 12.1 инчен 1024x768 LP133 X7C2 CC CCFL LVDS Следи
DEN 724.00 762.24
Достапно на барање
Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насС
DEN 496.00 522.24
Достапно на барање
Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насС
Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треб
DEN 127.20
Достапно на барање
MDS3604 URHДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEE
DEN 724.00 762.24
Достапно на барање
Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насС
DEN 496.00 522.24
Достапно на барање
Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насС
Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треб
Тоа е премногу доцна за да се ажурира врската, Па ве молиме да побара купувачот да се консултира Али Wangwang
Добредојдени се како подготвени и толерантни клиент и дека тоа може да биде еден стар пријател...
По продажба на услуги Сите производи во нашата продавница не се во авионот.Прашања кои имаат потреба од
Делови БР : рк05 РК 05 RF Безжична Bluetooth Transceiver Роб МодулПакет : Количина : 1 BUCЕлектроника ОписРК05 bluetooth модул
М NT68676.2А Универзална HDMI DVI VGA LCD Контролер Одбор за 18.5 инчен 1366x768 LM185 WH2TLC1 10019 HR06 LED Монитор за ПолнењеLED свет
DEN 2052.00 2160.00
Достапно на барање
Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насС
· Оперативен Напон : DC3 V35 V· Контрола на Моќност : 90 W (максимум)· Quiescent Струја : 0.015 A (на мирување)· PWM Должно�
DEN 456.00 480.00
Достапно на барање
Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насС
Сепак, Ако најде било каков проблем, откако доби на стоки на , ве Молиме слободно контактирајте со нашите
LCD Контролер Одбор : DVI VGA LCD Одбор Работи за LVDS Интерфејс LCD ЕкранТекст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.Дојде Во St
DEN 1368.00
Достапно на барање
Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се о�
photosensitive контрола ( опционално ) : модул резерви позиција, може да се постави на photosensitive контрола, ден или �
DEN 496.00 522.24
Достапно на барање
Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насС