.

Материјал : p olyester,монистраШирина : 11cmПакување : 2pairs / многуБоја : Црвена исклучување на бела црна, сина, ро
Добредојдовте На Зелена Куќа!1 Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малк�
добредојдовте на нашата продавницатопло забелешка : бренд закрпи 1.Превозот логистика : Нашата продавни
Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦ
Ви благодариме за вашето разбирање Имаме наведени сите методи и плаќање во превозот опција )Нормално на
Ако не, обидете се повторно во над истиот начин.Се обрне внимание : Овој patch само може да биде ракаstitchedКор
2014 нова високо квалитетна бела чипка applique 25*13cm за фустан свадба фустан, превез Прирачник додатоци DIY 4pcs /
ДОЛАРИ 7.35 ДОЛАРИ 3.99 Производи ДеталиМатеријал : TeryleneГолемина на : Како што е прикажано на Слконверзија :
Универзитетот на Scranton Пенсилванија Печат везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(о
Забелешка : тоа се прави на sequins, не rhinestones Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата,
Димензии : 12cm * 5cmПакување : 5 компјутери / многуНие сме фабрика, Добредојдовте Сопствени Дизајни, Добредо�
Опис : Одлична за декорација Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл Одлично за свадба, облек
1 PCS 350 MM Широк ХОЛАНДИЈА везови печКако да се користи1.Место парче на облека.2 Се прилагоди на температура
Ве молиме проверете парцела внимателно кога сте потпишување на приемот, за да видите дали постои каква
Бесплатен Превозот 10pcs / многу Цвет Печ Applique Облека Везови Парче Ткаенина Налепница за Фустан Торби за Ч�
Добредојдовте на нашата продавница!Големина на(Приближно ) : како се покаже сликаПакет : 6pcs / многуРачно
1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далново
Големина : 5.8*3 cmКоличина : 20pcs / број 1 ЖелезоНа ( слика научи како да се користи) 2.Нашите appliques исто така, мо�
Користење на владата : да се шие наКоличина : 1 парчиња / многуПрирачник за мерење на големината, постои м�
Блескав Дијамант везови Цвет Печ DIY Додатоци големина 12cm x 10.5 смЦената е за 2 парчиња = 1 парБесплатен прев
Големина : 4.3 cmКоличина : 20pcs / број 1 ЖелезоНа ( слика научи како да се користи) 2.Нашите appliques исто така, мож�
Вовед Главната / Како да го користитеНие сме manufactory Добредојде за вашите дизајн, и ви благодарам многу з�
6068342112671049 Сите Видови на PEmbroidered Закрпи,DIY Beaded Закрпи и Sequined Закрпи парче парче парче парче парче парче па�
Прекрасна Мачка Закрпи Налепница за Деца Перат Домаќинство, Железово Patch преносот на Топлината DIY Декор�
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните пр�
Дали сте досадни со јакни, фармерки, панталони, капи, торби итн, купи форма на пазар?Секогаш ист, недостат
Крава главата везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги /
2 pc / многу 14x12cm да се Шие На Sequin Beaded Лист Печ Applique Закрпи За Облека, Облека Applique Parches Para La Ropa Шиење Додатоци