.

2.54 mm Женски Насловот, Еден Ред, 5 PIn, долго верзија, plasticheight 8.5 mm директно 180oPinPin Далечина / Височината : 2.54 mmР
SMD pin насловот+насловот 2.0 mm Двоен Ред 5 PIn Директно 180oPinPin Далечина / Височината : 2.0 mmРед Количина : Двоен Ре
RJ45 Женски женски Конектор се користи за обединување на два телефон со RJ45 кабел во една телефонска линиј�
Феритни филтри и пластикаМодел : A110 AСоодветен дијаметар код : 11 mmГолемина : 32 × 20 mm / 3.3 cm × 0.8 (L D)Боја : Црн�
DEN 30.72
Достапно на барање
Изолирани Кабелот Крајот Терминал max напон : 105 C Ui=300 V материјал : бакар или месинг изолационен материјал
2pin 8мм 10мм LED КонекторОпис : За : 8mm во ширина 2pin Конектор За 3528 Единствена боја на LED Лента на Светлина ,10мм
5 Pcst 3 P G8 CH3 Пролет Wire Конектор Splice LED Лента Светлина Без Заварување Без Завртка Конектор Кабел Crimp Менгеме
100pcs / многу LED Лента Конектор Адаптер со Кабел За 5050 Единствена Боја на 10мм 2pin , Без Заварување Адаптер [BX21
Должина : 15 CM / 6 INCH* Делови име : SMA женски џек да се MS156 машки десен агол RF Pigtail скокач Коаксијален кабел RG316
Продолжување Кабелот 5cm Орев Bulkhead SMA Џек да се Ufl. / ipx Продолжување Конектор Pigtail 1.13 Кабел Опис : SMA Bulkhead Жен
* Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет за повеќе од 30 дена откако ќе плаќање, ние
Опис : Овие се обично се наоѓаат на RGB LED ленти и / или пиксели користејќи ја WS2811 IC Пакет се Вклучени : 5 Паро
100pcs / еез Двојна РКА Plug 3,5 мм Моно Приклучок Адаптер Никел Позлатен 3,5 mm Приклучок за да 2x RCA Plug Машки да Ма�
Количина : 200 Pcs Сосема Нов Квалитет : 100% тест внимателно пред да се испрати, за да бидете сигурни дека тоа
Телефон Џек 2 порти 3.5 mm 5 pin 3 пол стерео аудио приклучок 2,5 mm 4 Pin 3 полјаците преку дупкаДијаметар 3.5 mm & 2,5 mm�
Делфи 3 Pin Ford Инјектор За Гориво Дизел Заеднички Железнички И Вратило Сензор Конектор ЖенскиСекое парче
Времето за испорака е прибл Ние обезбедуваме 1 години гаранција повратни информации е од исклучително з
Категорија Конектори, Интерконекции Datasheets : Семејството Коаксијален, RF Адаптери Серија Помеѓу Серија BNC
Производ Серија : SMA Datasheets : Тип на Производ : Кабел планината Тело Позлата : Goldplated Тело Престанок : Crimp Каб�
5 Групи Powercon Аудио и Видео Моќ Конектор Speak ON Конектор Машки&Женски Powercon Тип НА NAC3 FCA+NAC3 MPA1 Шасија Панел Пл�
DEN 122.40
Достапно на барање
започнетекрајотАко имате добри идеи за развој на софтвер, софтвер за соработка, хардвер развој, хардвер
1 PC Wifi Антена 2.4 Ghz 7dbi висока добивка magneticl база со SMA машки конектор ниво Поларизација НОВИ трговија на Го�
Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница,ќе ве молам да потрае неколку минути да се погледн�
* Ако сте незадоволни од било која причина, pls.* Ако примите погрешна предмети опсег : 65 ~ +165 (ЈП кабел 55 ~ +85)
Со Почит!Ви благодариме за вашето време и со Среќа!Авторските права од страна на Tanger 20052015.* Покрај тоа, ве
Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница,ќе ве молам да потрае неколку минути да се погледн�
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред
Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарант�