.

*Меѓународната парцели нормално се земе 25 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.Стандарден
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин целНОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТБоја : како на сликата
Пакет се вклучени : Ѓердан Големина : 1820 инчиСосема нов објект како сликаПревозот : 1Ние брод на сите наши
Стил : Мода Накит Боја : Сребро Количина : pendant 1+1 парче ѓердан+еден пар обетки 1 Целосна плаќањето мора да �
Пакет1 компјутер ѓердан +1 компјутер алка како на слика***Ако купите над $200 во нашата продавница Ние ќе бр�
Големина : Синџир околу 42+6cm Материјал : Злато Позлатен и ААА циркон Пакување : Безбедно Пакување со OPP или
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин целНОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТБоја : како на сликата
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин целНОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТБоја : како на сликата
сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{маргинаправо : auto;маргиналево : aut
Добредојдовте на ЏЕСИ МОДА!Ви благодариме за revewing нашата продавница.Се надевам дека ќе имате многуСреќ�
Вовед : ќе имате незаборавно свадба церемонијата со овој Свадба НАКИТ сет Достоинството и елеганцијата
​ANGELCZ Домот, Жените CZ бижутерија Голема Капка Солза Црвен Камен Булчински Партија Ѓердан Обетки во Соба
Во вашата услуга!Објект : Водена Капка Зелена CZ Бела Циркон 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Жените Обетки /
Стилски и класичен изглед, мали и исклучителна.Класичен дизајн, тоа е мек и удобен за носење.Уникатен ст�
Фауима Hamsa Рака Pendant Ѓердани Обетки од не ' рѓосувачки челик За Жените Трендовски Свадба Накит Set Item Type : н�
Материјал : Sterling Silver Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : Трендовски
Име на производ : 3А високоодделение циркон цвет pendant свадба накит луксузни накит сетови Материјал бакар
MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesAcess во САД СамоEMS614 ДенаYes
Опис : Ѓердан Големина на Располагање; 18 Инчи(45.7 СМ)Answer : ___________________________ Note : W e имаат некои Убави накит за �
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТ ИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, с�
Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина
ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.Минимална Нарачка е 7 (микс предмети)!Нарачки стигнат до 7 или повеќе,може да се меша предм�
Опис Со цел да брод погодност, Минимална Цел е 3pcs или минимум цел е 15 USD! Можете Да се Меша Цел Различни Ел�
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВАWbmqda Капка Превозот Мода Антички Злато Зелена Смола Кристали Ѓерда
1.Материјал : Алуминиум,стакло,бакар кука2.Ѓердан Синџир должина : 48+5cm,pendant големина : 1.8*1.5 cm3.Вкупната тежи
Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини
Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 Сет( ѓердан +об�
Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со