.

Ние не го прифати итна цел, ако ви треба производи итно, ве молиме изберете експрес испорака...
Бојата ќе биде малку поинаков од оние што се прикажани на сликата,ве молиме да се напомене, и ако ви се гр
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! Предмет : 10мм Материјал : полиестер Боја : исто како на сликата
Производот Се Покаже : Бои : Боја Картички : Детали : Нашите памук Полиестер панделки Продаде во парк сега
започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 2 / 5"(10мм)Материјал : полиестер.Боја : �
Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висо
Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висо
1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22
1 кеса 10yards = 2 парчиња од 5 метри Име : 7 / 8" 22mm Жакард Лента Материјал : 100% полиестер Пакување : 10yards / 20 метри �
Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висо
Точка Име : Нов дизајн! 5 / 8" сребрена фолија стрели печатени непријател еластична лента #030црна, 50yards / рол�
Материјал : Лента / ПолиестерГолемина на : Appro : 55x40mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како Сли�
Предмет : Grosgrain печатени Лента Состојки : увезената сурова свила полиестер влакна со Европските еколошк�
1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(2
Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап�
Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.Руски Клиенти Внимание �
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од
Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висо
Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висо
Опис : *Состојба : 100% сосема нов,добар квалитет,најниска цена*Точка име : Полиестер лента*Боја : Розева*Пак
[Стил] : [ Материјал] : 100% Полиестер [L ength ] : 10 јарди; 1yard=0.914 метар [Ширина] : 1"(25мм) [M o.п] : 10yard / боја [ Пакување ]
Kewgarden 10мм 1 CM Plaid Памук Дели Крпа Панделки DIY Bowknot Сатен Лента рачно изработени Лента 20 милиони / многу 10мм �
Добредојдовте на Winsome Продавница~Уживајте во вашата шопинг!~1.Ние го поздравуваме wholesales и Прилагодено ди
Пакување : 50y / многуГолемина : 7 / 8 инчи=22 mmЕколошки Сертификат : OEKOTEX 100Производ АпликацијаШироко се корис
(100yards / многу ) 3 / 4" инчен двојно лице сатен лентаПроизвод : Боја Картичка : Детали : Детали : Двојно Лице Са�
Детали За ПроизводотНајдобар НаправивмеТочка Име : лентаГолемина : 1.2 cm 1.5 cm,2cm,2.3 cm 2.5 cm...Боја : ве Молиме п�
78 / многупарчиња / многу100pcs 6*6*7little пеперутка бонбони кутија со малку картичка свадба покани празник ма�
Опис На Производот5 Ѕвезда Купувачот ЗаштитаНие прифаќаме (Брзо Лесно Безбедност)Нашите производи се с�