.

Бесплатен Превозот неблагодарна работа безбедност безбедносен прекинувач за заклучување делови одгов
DEN 1319.52
Достапно на барање
Граница вклучите Микро прекинувач CLS361Карактеристики : 1)Економски & пластични тип 2)не ' Рѓосувачки челик
Име на производ за да се Префрлате Switch Тип 4 PDT (НА / ЗА) Позиција 2 Напон, СтрујаAC 250 V 15 AAC 380 V 10 A Монтажа Дупк
Име на производ Такт се Префрлите Тип SPST Контакт Тип Еден Контакт Димензија 12 x 12 x / 0.47"x 0.47"x 0.24"(L*W) Висина
Име на производ за да се Префрлате Прекинувач Поклопец Навој Дупка со Дијаметар од 5mm / 1 / 5" Вкупната Гол
Име на производ Плови Топката Материјал Метална Боја Сребрена на Ѕвонење Топката Пречник 90mm / 3.5" Нишка �
Модел : V1531 C25Оценка : 15 A, 1 / 2 HP, 125 / 250 VAC 0.6 А,125 VDC; 0.3 А, 250 VDCКонтакт конфигурација : SPDTВклучете Големината на �
ДС212 Копчето боја Црна 3А / 125 VAC OFFON 2 Pin Не Автозаклучување Прекинувач (Само ресетирате switch) 20 Pcs / многуПаке
Црвено Печурки Капа 1 NO 1 NC DPST Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање AC 660 V 10 A Име на Производ : Притисни Коп
Wallpad Луксузни Двокреветни 16 A ЕУ Штекер Црна Кристално Стакло Електрични Двојно 16 A Европската Ѕидниот П�
Wallpad Smart Home Фан Switch Црна Кристално Стакло Фан Ротари За Контрола На Брзината, Ѕиден Прекинувач ,Бесплатен
SN04Y1 : Нормално Отворен(НЕ) 2Линија тип AC90~250 V 4mm откривање на далечинаSN04Y2 : Нормално Затворање(NC) 2Линија ти
Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress Предмети може да бидат комбинирани во една
Овој безжичен далечински управувач switch дизајн со manual (рачно) и далечински управувач два работни режим, н
ТИП DZ47s БРОЈОТ НА ПОЛОВИ 3 P НОМИНАЛНА СТРУЈА(Во) 40 A ОЦЕНЕТ НАПОН(V) AC230 V / 400 V КРАТОК CIRCUITE КРШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ(И
Име на производ Фотоелектрически Switch Модел E3 F310 DN210 L Откривање на Далечина 10m+10% Работа НапонDC 1224 V(636 V) за
Детали За ПроизводотДимензија М12 Откривање на владата преку зрак Откривање на далечина од 3 метри Откри
Карактеристики : Ножот осигурач стил прекинувачи погоден за заштита на кола за сите видови на возила Ка�
Име на производ : Притисни Копче за Префрлање Станица;Материјал : Пластика, Метал;Акција Тип : Црвена Итн�
Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контр�
Постојат 2 вида на напон се достапни : available : 220 V и 110 V Ве молиме да ни остават коментари или пораки за кој �
DC 3.5 v12v Безжичниот Далечински Управувач Switch Микро Далечински се Префрлите на Радио Контролирани вклучу�
Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, пр
Име на производ Индуктивен Близина Switch Модел PR081.5 DN Теорија Индуктивен Сензор Жица Тип 3 Жица Тип (Кафеав
DEN 24480.00 28800.00
Достапно на барање
Добредојдовте на LXZYВи благодариме за изборот на LXZY сите се на нашиот бесплатен превозот се следење на б�
Карактеристики : 1 PCS x Ротари ЕнкодерТип : E6 B2CWZ5 Bрезолуција на односот : 10 ~ 2500 P / Р DC5 VТековната потрошувач
Модел : MY2 NJ Производство : Мини Исток Електромагнетни Штафета 8 Пина 2 NA + 2 NF Струја : 5 A Контакти : злато по�
Карактеристики : Мазен Изглед, Разумни Структура Светлина и Корисна Висока Механичка Сила Безбедна,Сиг�