.

Опис на производот ID : 6785Име : Оригинални Хривнија Pulseira со Sliver Монистра Змија Синџир Хривнија за Жените Н
Ви благодариме.(Во исто време, ние, исто така, поддршка на EMS,DHL и Fed Ex Експрес Ве молиме контактирајте со н�
МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : Нараквица 23cm,круг монистра 8мм,срцето шарм 19x17mm.КОЛИЧИНА : ВКУПНО 10 PCSБОЈА
Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на харт�
Име : 2016 година Мода Накит Розова Монистра Нараквици За Жените DIY Шарм Нараквици & Алки Pulsera Bijoux SBR150306 Мате
2016 Нов Производ Мажите Хривнија 8мм Природни Сива Veined Слика од јаспис Камен Мушка Микро Внесува Циркон Л
Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Вообичаено е дозволиво разлики во големината прибл�
природен камен водат нараквици, будистички нараквици, со тибетански стил легура буда главата монистра,
Anil Arjandas Партија Накит Плетенка Хривнија Три Златни Кругови Микро Отвори Бела CZ 4mm Вистински Злато Позла�
Ѕвезда Хривнија Врвот на Модата на Жените Накит за Девојки Микро Отвори Бела CZ Ѕвезда морска ѕвезда Шар�
Моден Stingray Кожа Ресни Нараквици Мажите Сакаат Вистински Stingray Кожа Плоштадот Мушка Шарм Хривнија за Маж�
KEJIALAI 1pc Anil Arjandas Черепот Хривнија 8мм Атмосферски Камен Зрнца Злато Боја Черепот Шарм & Циркон Круни Пол М�
Моден Мажите Нараквица,4mm Вистински Злато Круг Бакар Монистра & Леопард Главата Плетење Ресни Европскат
Anil Arjandas Мажите Накит Hamsa Рака Ресни Хривнија Pulseira Feminina Злато Позлатен Монистра & Микро Отвори Јасно CZ Жен
2016 година Нови Продажба 6mm Хематит Нараквица со Злато Месинг Микро Отвори CZ Монистра Хривнија Шарм Елас�
2016 година Мода Накит Мажи Жени Плетенка Хривнија Алка Школка Шарм Микро Отвори Бела Циркон 4mm Злато Позл
Anil Arjandas Нараквица , Мажите Нараквица,Микро, Отворајќи CZ Hamsa Конектор & Црна Круг Мушка Плетење Ресни уроц�
МОДЕН ШАРМ ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : СИНЏИР ЛИНК ОКОЛУ 8x7 MM.МЕШАНИ ГОЛЕМИНА НА РАКА, НОГА ШАРМ.ХРИВНИЈА МО
МОДЕН ШАРМ ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : СИНЏИР ЛИНК ОКОЛУ 8x7 MM.МЕШАНИ ГОЛЕМИНА ЗА ЅВЕЗДА МЕСЕЧИНАТА ШАРМ.ХРИ
МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : СИНЏИР ЛИНК ОКОЛУ 8 X7 MM,НАРАКВИЦА 16 CM 17 CM 18 CM 19 CM 20 CM 21 CM 22 CM 23 CM.МЕШАНИ ГОЛЕМИ
МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : СИНЏИР ЛИНК ОКОЛУ 8 X7 MM,НАРАКВИЦА 16 CM 17 CM 18 CM 19 CM 20 CM 21 CM 22 CM 23 CM.МЕШАНИ ГОЛЕМИ
МОДЕН ШАРМ ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : СИНЏИР ЛИНК ОКОЛУ 8x7 MM.МЕШАНИ ГОЛЕМИНАТА НА СРЦЕТО ШАРМ.ХРИВНИЈА МОР
МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : СИНЏИР ЛИНК ОКОЛУ 8 X7 MM,НАРАКВИЦА 16 CM 17 CM 18 CM 19 CM 20 CM 21 CM 22 CM 23 CM.МЕШАНИ ГОЛЕМИ
МОДЕН ШАРМ ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : СИНЏИР ЛИНК ОКОЛУ 8x7 MM.МЕШАНИ ГОЛЕМИНА ЗА АНГЕЛ САМОВИЛА ШАРМ.ХРИВНИ
Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!WTRB024 W
Појавување На Ставки ДостапниПрицврстување : метал копчето хривнија Накит Костими Материјал : алуминиу
БЛАГОДАРЕНИЕ на БОГА, јас СУМ ЖЕНА Добредојдовте на нашата продавницаhttp : / / www.aliexpress.com / store / 213110Драги п�
Ве молиме порака која дизајн сакате да ги изберете Во спротивно ние ќе ви испратиме избрани дизајн стан�