.

1 Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација...
дуктус Опис : Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна оддел
19 / парчесиликонски Среќен Роденден Торта Мувла голем леб мувла инчи во мерењето Ве молиме да не извест
дуктус Опис : Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна оддел
дуктус Опис : Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна оддел
По употреба, било суровина не ќе се држи на мувла Ова е дел од мувла има празнина кога фабриката е отвора�
1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : Материјал : Мувла е направен од силикон кој е флексибилен, отп�
Потоа се претвори во калап наопаку, ова флексибилни силиконски калап нуди нестап површина која овозмож�
Продавачот Потсетник ви Благодарам многу за доаѓање до нашата продавница Пред купување, прочитајте ги �
12pcs / многу Силикони Cupcake Облоги Мувла Кифла Случаи Muti Тркалезна Форма Чаши Bakeware Печење Тесто Алатки Торт
Големи Се Зголеми Срцето Венец Силиконска Гума Храна Безбедно Мувла Големо Срце Облик На Роза Силиконс�
11Спецификации : Материјал : ПластикаБоја : Виолетова&БелоГолемина : 17.8x6.8cm / 7.1x2.7"Пакет се вклучени : 1 x Тор�
Спецификации : Материјал : Храна Одделение СиликонскиОтпорност На Топлина Температура : 40 C~+230 CГолемина
11Храна Одделение Силиконски Бисквити Желе Мраз Фондан Торта Мувла Зебра Жито Врежана Декорација Течни
ДобредојдеВе молиме прочитајте и се потврди нашата превозот време и следниве услови се во ред за вас пр�
Мин Нарачката е 7 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.Ако вашата цел е помалку од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост
добредојдовте мувла големина за : 9*7*1.6 cm Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од ви�
Силиконски Мат Да се Создаде Шеќер laces : Тоа е совршен за да ги красат во еден оригинален начин слој колач
Произведе Опис Материјал : Храна Одделение метал Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна т
DEN 691.00 863.52
Достапно на барање
3 D Коцки Поликарбонат Чоколадо Барови МувлаКарактеристики : Големина на МУВЛА : 27.5x17.5x2.4cm=10.8*6.9*0.9 инчГоле�
Фондан 3 D Силиконски Калап Baroc Тантела и Цвеќиња во Облик на Торта Декорирање Алатки за Џвакање Паста Molde
Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина : Како се покаже сликаТежина : 217gБоја : автоматскиРабота темпера�
Тврдо се Справи со Сапун Машина Директно од Нерѓосувачки Восок Тесто Slicer Сапун Одлуки Продажба LXY9Опис :
F e a t u r e s ,1.100% ФДУ храна одделение силиконски материјал2.Екопријателски и нетоксични мраз мувла3.Направе
Детали за производот : Мувла тежина : околу 350g Мувла големина : 9.5*5cm Превозот : Ние брод објектот преку Кин
Големина на : 6* 7.5 * 1.5 cmТежина : 120gМатеријал : силиконбоја : розеваПакетот вклучува : 2 x силикони торта мувл
Долго лента чипка рози Цвеќе, чоколадо свадба DIY фондан печење торта декорирање алатки силиконски калап
започнетекрајотСиликонски калап за чистење и одржување на : 1 Силиконски Силикони главна компонента е с